PIC24FJ128GA108T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 69 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 80-TQFP (12x12) - T&R ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +