PIC18F26Q43T-I/STX
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 18F - 8-Bit - 64MHz - 25 I/O - 64KB (64K x 8) FLASH - 1K x 8 EEPROM - 4K x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 28- ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +
Microcontroller - PIC XLP 18F - 8-Bit - 64MHz - 25 I/O - 64KB (64K x 8) FLASH - 1K x 8 EEPROM - 4K x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 28-VQFN (4x4) - T&R.