PIC10F204T-I/MC
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 10F - 8-Bit - 4MHz - 3 I/O - 384B (256 x 12) FLASH - 16 x 8 RAM - 2 to 5.5V - 8-DFN (2x3) - T&R.
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +