PIC10F204-I/MC
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 10F - 8-Bit - 4MHz - 3 I/O - 384B (256 x 12) FLASH - 16 x 8 RAM - 2 to 5.5V - 8-DFN (2x3).
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +