MXL15KP240A/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 240V - Vc: 388V - Ipp: 39A - Axial DO-204AR - Level MXL Reliability - Non-RoHS - Tape&Re ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 240V - Vc: 388V - Ipp: 39A - Axial DO-204AR - Level MXL Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel