MX573BBA312M500-TR
MX573BBA312M500-TR
Microchip Technology
In Stock: 0
Minimum Order: 250
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MX573BBA312M500
Microchip Technology
Oscillator XO 312.5MHz A±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MX573BBA312M500
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
  • Part No:
    MX573BBA312M500
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    43
  • Type:
    Crystal Oscillator12732
  • Load Capacitance:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Maximum Symmetry:
    55 %
  • Standard Frequency:
    312.5 MHz
  • Frequency Stability:
    ±50 ppm