- MX15KP54AE3
MX15KP54AE3
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 54V - Vc: 87.5V - Ipp: 171A - Axial DO-204AR - Level MX Reliability - RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description