- MX15KP280CA
MX15KP280CA
Microchip Technology
15,000 Watt Bi-directional TVS - Vwm: 280V - Vc: 452V - Ipp: 33A - Axial DO-204AR - Level MX Reliability - Non-RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description