- MSMCJ110CA
MSMCJ110CA
Microchip Technology
TVS Diode - Bi-Dir - 110V Reverse Standoff (Typ) - 122V Breakdown (Min) - 177V Clamping (Max)@Ipp - 8.4A - 1.5kW - DO-214AB (S ...
Description
TVS Diode - Bi-Dir - 110V Reverse Standoff (Typ) - 122V Breakdown (Min) - 177V Clamping (Max)@Ipp - 8.4A - 1.5kW - DO-214AB (SMCJ).