- MSMBJSAC22
MSMBJSAC22
Microchip Technology
TVS Diode - Uni-Dir - 22V Reverse Standoff (Typ) - 24.4V Breakdown (Min) - 35.4V Clamping (Max)@Ipp - 14A - 500W - SMBJ (DO-21 ...
Description
TVS Diode - Uni-Dir - 22V Reverse Standoff (Typ) - 24.4V Breakdown (Min) - 35.4V Clamping (Max)@Ipp - 14A - 500W - SMBJ (DO-214AA).