- MSMBG15CA/TR
MSMBG15CA/TR
Microchip Technology
TVS Diode - Bi-Dir - 15V Reverse Standoff (Typ) - 16.7V Breakdown (Min) - 24.4V Clamping (Max)@Ipp - 24A - 600W - SMBG (DO-215 ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
TVS Diode - Bi-Dir - 15V Reverse Standoff (Typ) - 16.7V Breakdown (Min) - 24.4V Clamping (Max)@Ipp - 24A - 600W - SMBG (DO-215AA) - T&R.