- MRT100KP350CA
MRT100KP350CA
Microchip Technology
TVS Diode - Bi-Dir - 350V Reverse Standoff (Typ) - 389V Breakdown (Min) - 690V Clamping (Max)@Ipp - 100kW - Case 5A (DO-204AR) ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description