MPLAD30KP280AE3
Microchip Technology
TVS Diode - Uni-Dir - 280V Reverse Standoff (Typ) - 311V Breakdown (Min) - 451V Clamping (Max)@Ipp - 66A - 30kW - PLAD Package ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
TVS Diode - Uni-Dir - 280V Reverse Standoff (Typ) - 311V Breakdown (Min) - 451V Clamping (Max)@Ipp - 66A - 30kW - PLAD Package - RoHS Compliant.