- MASMCJ78CA
MASMCJ78CA
Microchip Technology
TVS Diode - Bi-Dir - 78V Reverse Standoff(Typ) - 86.7V Breakdown(Min) - 126V Clamping (Max)@Ipp - 11.4A (10/1000µs) - 1.5kW - ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
TVS Diode - Bi-Dir - 78V Reverse Standoff(Typ) - 86.7V Breakdown(Min) - 126V Clamping (Max)@Ipp - 11.4A (10/1000µs) - 1.5kW - DO-214AB (SMCJ) Package.