- MART100KP48A
MART100KP48A
Microchip Technology
TVS Diode - 48V Reverse Standoff(Typ) - 53.3V Breakdown(Min) - 94.3V Clamping (Max)@Ipp - 100kW - Case 5A (DO-204AR) Package.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description