- MA15KP58A
MA15KP58A
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 58V - Vc: 94.0V - Ipp: 160A - Axial DO-204AR - Level MA Reliability - Non-RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description