- MA15KP22CA
MA15KP22CA
Microchip Technology
15,000 Watt Bi-directional TVS - Vwm: 22V - Vc: 37.1V - Ipp: 404A - Axial DO-204AR - Level MA Reliability - Non-RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description