- M15KP26CA/TR
M15KP26CA/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Bi-directional TVS - Vwm: 26V - Vc: 44.0V - Ipp: 341A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Ree ...
Description
15,000 Watt Bi-directional TVS - Vwm: 26V - Vc: 44.0V - Ipp: 341A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel