- M15KP240A
M15KP240A
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 240V - Vc: 388V - Ipp: 39A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description