- M15KP22CAE3
M15KP22CAE3
Microchip Technology
15,000 Watt Bi-directional TVS - Vwm: 22V - Vc: 37.1V - Ipp: 404A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - RoHS
Description