- M15KP22A/TR
M15KP22A/TR
Microchip Technology
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 22V - Vc: 37.1V - Ipp: 404A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Ree ...
Description
15,000 Watt Unidirectional TVS - Vwm: 22V - Vc: 37.1V - Ipp: 404A - Axial DO-204AR - Level M Reliability - Non-RoHS - Tape&Reel