DSC6101JI2B-025.0000T
Microchip Technology
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin VFLGA SMD T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +