DSC1123AE2-300.0000
Microchip Technology
Oscillator MEMS 300MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +