DSC1121AI2-156.2540T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 156.254 MHz ±25ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +