DSC1101CE2-100.0000T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 100 MHz ±25ppm - Output Enable w/Standby - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –20°C to +70°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +