DSC1001CI5-004.9152T
Microchip Technology
Oscillator - MEMS Base Resonator - 4.9152 MHz - CMOS Output - 6.3mA, 1.8 to 3.3V Supply - ±10ppm - 4-SMD, No Lead - 1,000/Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +