DSC1001CI1-027.0000T
Microchip Technology
Oscillator - MEMS Base Resonator - 27 MHz - CMOS Output - 7.2mA, 1.8 to 3.3V Supply - ±50ppm - 4-SMD, No Lead - 1,000/Reel.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +