DSC1001CE5-012.2880
Microchip Technology
Oscillator - MEMS Base Resonator - 12.288 MHz - CMOS Output - 6.5mA, 1.8 to 3.3V Supply - ±10ppm - 4-SMD, No Lead - 110/Tube.
Description +