RD15X7R102K500
Meritek Electronics
1000pF 50V X7R +/-10% - Radial Mono Ceramic Capacitor 0.1" L/S Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +