MA0805XR104K500
Meritek Electronics
MLCC .1uF 50V X7R +/-10% - 0805 (2012 Metric) Ceramic Capacitor
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: MA0805XR104K500
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Meritek Electronics
  • 부품 번호:
    MA0805XR104K500
  • 측정 단위:
    Per Each
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    0805
  • Tolerance:
    10 %