HVZ5U103M5005F4
Meritek Electronics
0.01uF 500V Z5U +/-20% - Ceramic Disc Capacitor Radial 5mm L/S Tape and Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +