HVY5F101K1KV5R5
Meritek Electronics
100pF 1000V Y5F +/-10% - Ceramic Disc Capacitor Radial 5mm L/S Tape and Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +