G1238L12B1-FSR-CC-1747
Mechatronics
Fan Tubeaxial - 12VDC - 0.400A - Square 127mm L x 127mm - Ball - 107.0 CFM (3.03m³/min) - 2400 RPM - 38.0 dB(A) - 2 Wire Leads ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +