F8025E12B-FHR
Mechatronics
F8025E12B-FHR: 80x80x25mm, 12VDC, 46CFM, 35dBA, 3600RPM, Ball, 0.24A, 2.88W, 0.21inH2O
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Case Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +