GQM-DPDT-120A
MEC Relays
Electromechanical Relay 120VAC 2.25KOhm 10A DPDT (( 38.89mm 35.71mm 55.55mm)) Socket Industrial Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +