GM-4PDT-12D-T
MEC Relays
Electromechanical Relay 12VDC 160Ohm 5A 4PDT (21.82x28.17)mm Socket General Purpose Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +