GM-4PDT-120A-N
MEC Relays
Electromechanical Relay 120VAC 3.9KOhm 5A 4PDT (( 21.82mm 28.17mm Socket General Purpose Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +