XLG-200-24-A-PH
MEAN WELL
Power Supply - LED Driver - AC/DC Converter - Constant Current - 1 Output - 24V - 8.3A - 199W - 100 to 305 VAC Input - 94% Eff ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Power Supply - LED Driver - AC/DC Converter - Constant Current - 1 Output - 24V - 8.3A - 199W - 100 to 305 VAC Input - 94% Efficiency - Wire Leads.