XLG-100-12-A
MEAN WELL
LED Driver - Constant Current - 12V - 8A - 96W - 100 to 305 VAC Input - Built-in Pot Dimming - UL Class P, UL8750, UL879
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +