XDR-240E-12
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 240W - DIN Rail - +12VDC - 20A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +