WDR-240-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@10A - 240W.
Description +
Search Keywords: WDR24024
  • Part No:
    WDR-240-24
    1
  • Family:
    WDR-240
  • Efficiency:
    91(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    180 to 550 V
  • DC Input Voltage:
    254 to 780 V