UHP-750-36
MEAN WELL
AC/DC Converter - Enclosed - 1 Output: 20.9A 36V - 90 to 264 VAC, 127 to 370 VDC Input - 752W - 3.75 kV Isolation - 95% Effici ...
Description +
AC/DC Converter - Enclosed - 1 Output: 20.9A 36V - 90 to 264 VAC, 127 to 370 VDC Input - 752W - 3.75 kV Isolation - 95% Efficiency - Chassis Mount.