UHP-500R-36
MEAN WELL
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 13.9A 500.4W 9-Pin
Description +
Search Keywords: UHP500R36
  • Part No:
    UHP-500R-36
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    232 x 81 x 31 mm