UHP-500-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@41.7A - 500.4W
Description +
Search Keywords: UHP50012
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    UHP-500-12
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    232 x 81 x 31 mm