UHP-350R-36
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 36V@9.75A - 351W
Description +
Search Keywords: UHP350R36
  • Part No:
    UHP-350R-36
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    220 x 62 x 31 mm