UHP-350-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@14.6A - 350.4W
Description +
Search Keywords: UHP35024
  • Part No:
    UHP-350-24
  • Dimension:
    220 x 62 x 31 mm