UHP-200R-3.3
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 3.3V@40A - 132W
Description +
Search Keywords: UHP200R33
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    UHP-200R-3.3
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    194 x 55 x 26 mm