UHP-200A-4.2
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 4.2V@40A - 168W
Description +
Search Keywords: UHP200A42
  • Part No:
    UHP-200A-4.2
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    167 x 55 x 26 mm