UHP-1500-24
MEAN WELL
1500W Switching Power Supply - 24VDC Output - 90 to 264VAC Input - -30 to 70°C Conduction Cooling - Low Profile
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +