SUS01L-15
MEAN WELL
The SUS01L-15 is a 1W unregulated DC-DC converter that provides a single 15V output.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SUS01L15
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    SUS01L-15
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    Tw
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    22.6 x 9.9 x 8.4 mm